Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Villa Temizliği Nasıl Yapılır

Villa temizliği nasıl yapılır? Villa temizliğine nereden başlanır? Villa temizliği yaparken firmamızın eğitimli ve profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilir. Firmamız olarak villa ve yazlıkların tüm iç ve dış mekan temizliğini gerçekleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız işinde uzman ve eğitimli kişilerdir. Evinizi personellerimize güvenle teslim edebilirsiniz. Villa temizliği profesyonellik gerektirir. Villanın büyüklüğüne göre temizlik firmamız birden fazla personel temini sağlar. Villa temizliğinde profesyonel ekipmanlar kullanılarak temizlik işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca her zemin ve yüzeye uygun olan temizlik malzemelerinin temini de temizlik firmamız tarafından sağlanır. Villa ve yazlıkların kaliteli hızlı ve güvenli bir şekilde temizliği için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Temizlik firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır

Villa Temizliğinde Profesyonel Ekip

Villa temizliği hizmeti villamızın büyüklüğü ne olursa olsun bir gün içerisinde profesyonel temizlik ekiplerimiz tarafından baştan sona temizlenir. Villaların havuz bodrum garaj çatı iç ve dış cephe camlarının temizliği ekibimiz tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Firmamız olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir temizlik firmasıyız.

Firmamızdan alacak olduğunuz temizlik hizmetinden memnun kalacağınızı. garantisini veriyoruz. Villalarda zemine uygun olan deterjanlar ve temizlik gereçleri kullanılarak zemin temizliği hijyenik bir şekilde yapılır. Zemin halıfleks ile kaplı ise buna uygun vakumlu makineler ile halıflex temizliği gerçekleştirilir. Adana villa temizliği  firmamız ile bir telefonla irtibat kurarak villa köşk yalı gibi mekanların temizliğini talep etmeniz mümkün. 

Detaylı Villa Temizliği

Adana villa temizliği firmamızın işinde uzman ekibi buharlı makine ve ince toz alıcı aletler kullanarak verilen izin her bir köşesini detaylı bir şekilde temizler. Camların ve pencerelerin temizlenmesi lamba avize priz tablo rafların ve çerçevelerin temizliği derinlemesine yapılır. Mutfaklarda fayans ve seramik yüzeyler ıslak kuru vakumlu makine ile ya da mop kullanılarak temizlenir.

Adana temizlik şirketleri arasında  Aras Temizlik banyoda bulunan dolapların iç ve dış temizliği duşakabin jakuzi küvet ve lavaboların temizliği hijyenik bir şekilde yapılır. Ayrıca Adana villa temizliği firmamız bahçe temizliğini de yapıyor. Bahçenizde bulunan yaprakların ve çöplerin toplanması ve temizlenmesi personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Firmamızdan temizlik hizmeti almak için bize bir telefonla ulaşmanız mümkün.