Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Aras Temizlik Kimdir?

Aras Temizlik Adana

Adana Aras Temizlik

Aras Temizlik, Temizlik Şirketi sektorune tecrübenin sonucunda oluşan bir markadır. Temizlik Şirketi alanında yüzlerce temizlik sürecinden sonra edindiğimiz tecrübelerle daha iyi bir temizlik hizmeti için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Adana Temizlik Şirketi denince Aras Temizlik ismi birçok kişi tarafından bilinmekte ve tanınmaktadır.

Adana Aras Temizlik uzman personelleri ile sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Adana Aras Temizlik ailesi olarak dürüstlük, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden sektörde en iyi olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uygun fiyata kaliteli hizmet vermek için siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz. Kullanılan hijyen ürünlerinin kaliteli olması, makine teçhizatı ve uzman personellerimiz ile temizlik sektöründe öncü olmak en büyük idealimizdir. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana temizlik sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve sizler için çalışıyoruz. Her zaman tertipli, disiplinli ve işine önem veren personellerimiz en zor temizliklerde bile her şeyin üstesinden gelip ev temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizliği, büro ofis temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel temizlik, su baskını sonrası temizlik, koltuk yıkama temizliği vb. birçok temizliklerde mekanlarınızı sizlere tertemiz ve ışıl ışıl teslim ediyoruz. Aras Temizlik olarak sağlığa ve sizlere verdiğimiz değerden dolayı kullandığımız tüm temizlik malzemeleri kaliteli olup ve ekipman araçlarımız yeni çıkan ürünlerdir. Temizlik sektörüne sadece temizlik olarak bakmayan firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir. Attığımız her adımda sizlerin memnuniyetini düşünen ve siz değerli müşterilerimize daha iyi nasıl hizmet veririz anlayışıyla yenilikleri sürekli araştıran firmamız tüm taleplerinizi düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir. Adana Aras Temizlik çevre temizliğine de çok önem vermekte olup temizlikte doğa dostu hijyenik malzemeler kullanılmaktadır. Sizler için her şeyi düşünen firmamız bu alandaki çalışmalarımız ile hızla büyümeye devam ediyoruz. Temiz, huzurlu, ve sağlıklı bir yaşam istiyorsanız 7/24 temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hedefimiz; çalışma alanımızda temizlik hizmeti konusunda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermek bizi onurlandıracaktır.