Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Okul Temizliği

Adana okul temizliği, çocukların evlerden daha fazla zaman geçirdiği, eğitim ve öğretim aldığı ikinci yuvaları bile denilecek yerlerden biri de okullardır. Okullar da tıpkı iş yerleri gibi kalabalık ve ortak kullanım alanlarından oluşan binalardır. Bu noktada da hijyen konusunda sürekli titiz davranılması gerekiyor. Çocukların sağlığı, özellikle de ortak kullanım alanlarından oluşan okullarda tehlikeye girebiliyor. Bunu engellemenin, önüne geçmenin en iyi yolu ise düzenli ve rutin bir şekilde kendi alanında profesyonel şirketlerden temizlik hizmeti almaktır. Adana okul dershane temizliği konusunda kendi alanının en iyi olarak biliniyoruz. Aras Temizlik Şirketi, çocukların sağlığını düşünerek uzman ekibi ve kaliteli iş ekipmanlarıyla sizlere hizmet veriyor. Okul temizliği konusunda daha fazla ayrıntıya ulaşmak için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Adana okul temizliği özen ve ayrıcalık gerektirir. Okul temizliği firmamız bünyesinde deneyimli ve eğitimli temizlik uzmanlarımız tarafından yıl boyunca yapılmaktadır. Çocuklarımız öğretmenlerimizin sağlığı açısından okulları ve dershaneleri temizliği ve hijyeni tam anlamıyla yapılmalıdır. Okullarda ve dershanelerde çocuk aynı ortamı paylaşır. Bu nedenle okul temizliği son derece önemlidir. Okul temizliğinin düzenli olarak yapılmaması halinde sağlıksız ortamda bulaşıcı hastalıklar kolay bir şekilde yapılır. Adana okul temizliği firmamız tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak en ince detaylarına varana kadar yapılır. Firmanızın profesyonel ekibi çocuklarımızın eğitim gördüğü okul ve dershanelerin temizliğini profesyonel anlamda gerçekleştirir. Firmamızdan okul ve dershane temizliği hizmeti almak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Adana okul dershane temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Adana Okul Temizliği

Adana okul temizliği hizmeti

Adana okul temizliği hizmeti almak üzere en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Okullar son derece büyük alanlardır. Sadece üstün körü bir temizlik çalışması ise kesinlikle yetersiz kalacaktır. Aras Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz hizmetin detayları hakkında bilgi vermek gerekirse de;

  • Okul temizliklerinde önceliğimiz her zaman çocuklarınızın sağlığıdır.
  • Anaokulu, özel okul ya da diğer tüm okul-dershane gibi kurumlara profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.
  • Üstün körü temizlik değil en ince ayrıntısına kadar temizlik felsefesi ile hizmet veriyoruz.
  • Kullandığımız temizlik ürünlerin tümü ekolojiktir. Bu nedenle de insan ya da canlı sağlığına herhangi bir zararları yoktur.
  • İş ekipmanlarımız son sistem olup, zaman verimliliği sağlıyor.

Bu kaliteli hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereke şey hemen bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Adana okul temizliği fiyatları

Adana okul dershane temizliği için sunduğumuz fiyatlar en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Nitekim bu hizmete ilişkin peşinen bir fiyat söylemek tamamen yanlış olacaktır. Fiyat tekliflerimiz her bütçeye hitap eder nitelikte olsa da, temizlenecek okulun konumu, durumu, büyüklüğü gibi detayları görmeden net fiyat vermemiz mümkün değildir. O nedenle, fiyat tekliflerimizi duymak ve aklınıza takılan en ufak soruya bile yanıt almak için hiç zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temiz Okullar İçin Hizmet

Adana okul temizliği hizmete firmamız tarafından kaliteli hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Okul temizliğinde dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesinin yer ve zemine göre seçilmesi gereklidir. Okullarda özellikle tuvalet ve lavabolar doğru temizlik ürünleri ile temizlenerek en iyi şekilde dezenfekte edilmelidir.

Lavabo ve tuvalet bölümlerinde antibakteriyel ürünler kullanılması çocukların ve eğitimcilerin sağlığı açısından son derece önem arz eder. Sınıf temizliğinde sıra ve masaları hicrinden cam ve duvar temizliği ne kadar birçok nokta ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir. Adana okul temizliği  firmamız olarak eğitimli personelimiz ile sizlere en kaliteli okul temizliği hizmetini sunuyoruz.