Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Ofis Temizliği

Adana ofis temizliği fiyatları firmamızdan talep edecek olduğunuz hizmetlerden biridir. Ofis temizliği hizmeti temizlik firmamızın eğitimli ve uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir. Ofislerin temiz bakımlı ve düzenli olması ofise gelen müşterilerin ilk intibası açısından son derece önem arz eder. Firmamızdan alacak olduğunuz ofis temizliği hizmeti ile ofisleriniz pırıl pırıl ve düzenli bir hale getirilir. Firmamızın uzman ekibi ofislerimizde bulunan tüm eşyalarınızı en ince detayına kadar temizler. Mobilyalarınızın iç ve dış temizliği firmamızın personelleri tarafından sağlanır. Ofis temizliği hizmetini ofislerde çalışmanın olmadığı bir günde hiçbir işinize aksatmadan gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan temizlik hizmeti talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

Adana Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır? 

Adana ofis temizliği hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlar ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Firmamız temizlik hizmeti için gerekli olan tüm ekipmanları sahiptir. Ofis temizliği için tüm malzemeler firmamız tarafından temin edilir. Kullanmış olduğumuz malzemeler ofislerinideki hiçbir eşyaya zarar vermez.

Ofis temizliği hizmetinde dolaplardan elektronik eşyaları zeminden camlara kadar tüm noktalar ayrıntılı bir şekilde temizlenir. Ofis zemini vakumlu araçlar ile temizlenir. Zemin ile kaplı ise buna uygun temizlik yöntemi tercih edilir. Ofislerdeki mutfak ve lavabo bölümleri ekibimizin kullanmış olduğu temizlik malzemeleri ile hijyenik hale getirilir. Firmamızdan Adana ofis temizliği  ile ilgili bilgi alabilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Ofis Temizliği Ücretleri Neye Göre Belirlenir? 

Adana ofis temizliği ücretleri verilecek olan temizlik hizmetine ve çalışacak olan personel sayısına göre farklılık gösterebilir. Temizlik firmamız olarak sizlere kaliteli pratik ve güvenilir temizlik hizmetini en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Müşterilerimiz firmamızdan alacak oldukları tüm temizlik hizmetlerinden memnun kalacaktır.

Firmamız öncelik olarak müşterilerinin memnuniyetini önemser ve çözüm odaklı hizmet verir. Firmamızdan alacak olduğunuz tüm temizlik hizmetleri covid-19 tedbirleri kapsamında hijyenik bir şekilde gerçekleştirilir. Çalışanlarımız Adana ofis temizliği  süresi boyunca maske bone eldiven ve galoş kullanırlar. Ayrıca temizlik sırasında özel giysiler giyilir. Firmamıza internet adresimizde bulunan telefon numaralarımız ile ulaşarak bizden bilgi alabilir ve temizlik hizmeti talep edebilirsiniz.