Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Kafe Temizliği

Adana kafe temizliği firmamızdan alacağınız kaliteli hizmetlerden biridir. Kafeler temizlik ve hijyen açısından son derece hassas mekanlardır. Bu mekanlar insan sağlığını doğrudan etkiledikleri için kafelerin her zaman temiz ve hijyenik olması gereklidir. Ayrıca kafe ve restoranların sürekli olarak temiz ve hijyenik olması ile ilgili yasalar vardır. Aksi halde yüklü miktarda cezai yaptırım ile karşılaşılır. Kafelerde mutfaktan servis alanından kasaya pencere ve camlara kadar her noktada detaylı temizlik olmalıdır. Temiz ve güzel dekore edilmiş bir kafe görsellik ve imaj bakımından büyük avantaj sağlayacak ve kafenin tercih edilme oranını da artıracaktır. Firmamız olarak kafelerin temizliğini özenli bir şekilde yapıyor ve nezih bir mekana kavuşmanızı sağlıyoruz. Adana kafe temizlik fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Kafe Temizliği

Kafe Temizliği Yapılışı 

Adana kafe temizliği tecrübeli ve eğitimli personelimiz tarafından yapılır. Firmamız olarak sizlere söz vermiş olduğumuz günde ve saatte profesyonel ekibimiz ile işletmenize pırıl pırıl bir hale getirerek size teslim ediyoruz. Kafelerde bulunan tüm makineler personelimiz tarafından elden geçirilir. Makinelerinin mekanik yapısına zarar vermeden en zorlu kirlerden arındırılır. Adana temizlik şirketi Aras Temizlik olarak en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Kafelerde en çok kirlenen eşyalar arasında avizeler ve lambalar vardır. Profesyonel Adana kafe temizliği  ekibimiz aydınlatmaları hiçbir şekilde zarar vermeden temizliğini sağlar. Ayrıca mutfakta ve diğer alanlarda kullanılan tüm ekipmanlar tek tek elden geçirilir ve detaylı temizliği sağlanır. Cafe ve restoranlar için temizlik hizmeti sunanan firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 

Kafe Temizliği Fiyatları 

Adana kafe temizliği temizliği yapılacak olan kafenin büyüklüğüne göre farklılık gösterebilir Ayrıca her cafe'nin zemin duvar ve diğer yüzeyleri yapısı farklı olabilir. Bu nedenle farklı  araçlar ve ekipmanlar kullanılacağı için fiyatlarda farklılık görülebilir. Firmanız olarak insan sağlığına zararsız olan kaliteli ve ekolojik temizlik ürünleri ile mekanlarınızın hijyenini sağlıyoruz.

Firmamızın önceliği insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Adana kafe temizliği  firmamızdan alacak olduğunuz tüm temizlik hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Profesyonel ekibimiz temizlik ürünlerini zemine göre tercih ediyor ve özel alanlarda hiçbir hasara mahal vermeden temizlik işlerini yapıyor. Firmamıza internet adresimizden ya da telefon ile ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.