Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana İnşaat Sonrası Temizlik

Adana inşaat sonrası temizlik yapıların inşa süreci kadar, inşasından sonra kalan her şeyin temizlenmesi de zordur. İnşaat sonrası temizlik adı verilen bu hizmet için mutlaka profesyonel bir kadrodan destek almak gerekiyor. Çünkü inşaatlardan sonra yapılar ciddi anlamda toz, toprak, alçı ve benzer zor çıkan kirlere ev sahipliği yapıyor. Bunların özel temizlik ürünleri ve özel temizlik ekipmanları ile tecrübeli bir ekip tarafından temizlenmesi hem daha iyi sonuçlar doğuruyor hem de bunun yanı sıra aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlıyor. Elbette ki Adana inşaat sonrası temizlik hizmeti için her firmanın aynı kalitede olduğunu söylemek tamamen yanlış olacaktır. Alanında ve sektörde yer edinen, kalifiye bir ekip ile çalışan şirketlerden biri olarak inşaat sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz. Aras Temizlik Şirketi olarak da konuya ilişkin merak ettiğiniz tüm soruları bu içeriğimizde yanıtlıyoruz. Detaylara içeriğimizin devamında erişebilirsiniz. Adana inşaat sonrası temizlik hizmeti firmanızın eğitimde ve uzman personeli tarafından profesyonel bir şekilde yapılır. İnşaat sonrası temizlik işlemi profesyonel ekipler tarafından yapılması gereklidir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerin yeni tadilat yapılmış olan evlerin inşaat sonrasında temizliği oldukça zordur. İnşaattan ya da tadilattan sonra ev içerisinde fazla miktarda alçı çimento ve moloz kalıntıları olur. Adana inşaat sonrası temizlik işlem firmamızın tecrübeli ekibi tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak en ince ayrıntısına dek yapılır. Ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde temizlenen pırıl pırıl evinize gönül rahatlığı ile taşınabilirsiniz. Temizlik firmamıza internet üzerinden ya da telefon numaraları ile ulaşarak bilgi ve hizmet talebinde bulunmanız mümkün. Adana inşşat temizliği yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Adana inşaat sonrası temizlik fiyatları için şirklerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Adana İnşaat Sonrası Temizlik

Adana inşaat sonrası temizlik hizmeti nasıl yapılır?

Adana inşaat sonrası temizlik hizmetinin ne denli zorlu ve profesyonellik gerektiren bir iş olduğunu yukarıda ifade etmiştik. Bunun zor olma nedenlerinden de sizler için kısaca söz etmiştik. Adana temizlik şirketleri arasında inşaat sonrası temizlik hizmeti veren Aras Temizlik en iyi personellerle hizmet vermektedir. Tüm bu zorluklarla profesyonel ekibimizin başa çıkarak en kaliteli hizmeti sağladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Hizmet detaylarına ilişkin ise;

  • İnşaat halinden yeni çıkan boş tüm yapılar için temizlik hizmeti veriyoruz.
  • Talebiniz üzerine ekibimizi adrese yönlendiriyoruz.
  • Adrese gelen ekibimiz özel temizlik ürünleri ile her köşenin en temiz hale gelmesi için çalışıyor.
  • Ayrıca özel ve birinci kalite iş ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz.
  • İnşaatın büyüklüğüne bağlı olarak ekip sayımızı arttırıp, daha kısa sürede temizliğin bitmesini destekliyoruz.
  • Tüm bu profesyonel hizmet için son derece cazip fiyat teklifleri sunuyoruz.

Adana inşaat sonrası temizlik fiyatları

Adana inşaat sonrası temizlik için sunulan fiyat detayları en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Şirket olarak her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunmaya özen göstersek de, inşaat sonrası temizlik hizmeti için sunduğumuz fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Daha fazla bilgi almak üzere hemen bizi arayabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Şart

Adana inşaat sonrası temizlik hizmetinde profesyonel ekibimiz cam ve çerçevelerin temizliği kapıların silinmesi mutfak dolaplarının içlerini ve dışlarının temizlenmesini yapar. Ayrıca mutfak fayanslarını türüne uygun olan deterjanlar kullanarak temizler.  İnşaat sonrası temizlik hizmetinde banyo dolaplarının içlerinin temizliği banyo fayansları duşakabin ve klozetin türlerine uygun olan deterjanlar ile temizlik işlemi yapılır.

İşinde uzman ve güler yüzlü ekibimiz balkon korkuluklarından balkon yüzeyinin temizlenmesine ve ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi ne kadar temizlik işlemi yaparlar.  Adana inşaat sonrası temizlik  firmamızdan inşaat sonrası temizlik talebinde bulunmak için bize internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.