Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Günlük Temizlikçi

Adana günlük temizlikçi gündelikçi talebiniz halinde firmamız tarafından adresinize yönlendirilir. Firmamızdan alacak olduğunuz günlük temizlikçi hizmeti ile evleriniz en ince detayına varana kadar pırıl pırıl temizlenir. Firmamızda hizmet veren tüm temizlik personellerimiz işinde uzman ve eğitimli kişilerdir. Personelin izin kullanacak olduğu temizlik malzemeleri ve ürünler firmamız tarafından temini sağlanır. Günlük ev temizliği hizmeti talep etmeniz halinde personellerimiz sizlere 8 saatlik temizlik hizmeti sunarlar. Daire temizliği hizmetinde çalışan personellerimizin çalışma saati sabah 9 ve akşam 5 arasındadır. Resmin çalışma saati günlük ortalama 7 saat olan personelimizin istirahat saati öğle yemeği ve dinlenme molası toplamda bir saattir. Firmamız ile iletişime geçerek günlük ev temizliği hizmeti talep edebilirsiniz. Adana gündelikçi ev temizlik fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Günlük Temizlikçi

Günlük Ev Temizliği Nasıl Yapılır? 

Adana günlük temizlikçi hizmeti talep etmeniz halinde personelimiz sabah saat 9'da evinize gelerek işe başlar. Ev temizliği için adresinize gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkararak galoş giyer. Ayrıca personelimiz yanlarında getirmiş oldukları iş kıyafetlerini ve terliklerini giyerler. Adana temizlik şirketleri arasında günlük gündelikçi gönderiyoruz.

Personelimiz sizinle birlikte evi gezerek yapılacak olan temizlik işlemi ile ilgili bilgi alır özel talepleriniz varsa bunlar not alınır. Adana günlük temizlikçi personellerimiz müşterilerimizin taleplerini dinleyerek müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için hazırlık yaparlar. Firmamız olarak sizlere en kaliteli hızlı ve hijyenik temizlik sunmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Bize ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Ev Temizliği Aşaması

Adana günlük temizlikçi  personelimiz evlerde cam temizliğinden mutfak temizliğine banyo temizliğinden koltuk ve halı temizliğine kadar her noktayı en ince ayrıntısına kadar temizler. Mutfak temizliğinde eldivenlerini ve bonesini takan personelimiz müşterimizin talep etmiş olduğu noktaları dezenfekte eder. Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği seramik ve fayans temizliği mutfak lavabo bataryalarındaki kireç kalıntılarına kadar her yer temizlenir.

Banyo temizliğinde fayans ve derz araları kireç sökücü kullanılarak temizlenir kurulanır. Halı ve koltuk temizliği yapılmasının ardından tüm odaların genel tozu alınır. Temizlik firmamız sizlere güvenilir personeli ile kaliteli temizlik hizmeti sunuyor. Adana günlük temizlikçi firmamız ile irtibata geçerek bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.