Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Ev Temizliği

Adana ev temizliği, evler en çok zaman geçirdiğimiz ve rahat ettiğimiz yaşam alanlarımızdır. Evlerimizin temiz ve hijyenik olması da bu noktada oldukça önemlidir. Eşyalı evlerin temizliği sanılanın aksine daha zor ve kapsamlıdır. Özellikle de çalışan kişilerin ev temizliğine yeteri kadar zaman ayıramadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada Adana ev temizliği hizmeti almak üzere en kaliteli şirketleri araştırıyor olabilirsiniz. Eğer siz de ev temizliği hizmeti almak üzere profesyonel bir şirket ve ekip ile çalışmayı hedefliyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Adana’da yer alan Aras Temizlik Şirketi olarak sizlere ev temizliği de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu hizmet hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizler için kaleme aldık. Adana ev temizliği firmamız olarak gündelik ya da düzenli olarak ev temizliği hizmeti veriyoruz. Ev temizliği hizmeti firmamız tarafından hızlı kaliteli ve ekonomik olarak verilmektedir. Firmamızın güler yüzlü ve profesyonel ekibi en iyi temizlik hizmetini sunmak için çalışıyor. Adana ev temizliği hizmetinde halılar kaldırılır mobilya ve diğer eşyalar çekilir. Tüm yüzeyler en ince ayrıntısına varana kadar temizlenir. Evinizde halı ve koltukların süpürülüp temizlenmesi parkelerin tozunun alınıp paspas yapılması Adana ev temizliği personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca Duvarların silinmesi kapıların silinmesi camların ve avizelerin detaylı temizliği de ekibimiz tarafından yapılır. Firmamızdan ev temizliği hizmeti talebinde bulunmak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Adana günlük ev temizliği fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adanada ev temizliği hizmeti veren şirketler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Adana Ev Temizliği

Adana ev temizliği hizmeti

Adana ev temizliği hizmeti sunan şirketimiz alanda profesyonel bir ekip ile çalıştığı gibi tamamen birinci sınıf iş ekipmanları ve temizlik ürünlerini kullanmayı da tercih ediyoruz. Adana temizlik şirketleri olarak bu noktada sunduğumuz hizmetin detaylarını aktarmak gerekirse de;

  • Tamamen alanında uzman ekip ile çalışıyoruz.
  • Kullandığımız tüm temizlik ürünleri birinci kalite olup insan ve canlı sağlığını tehdit etmeyen ekolojik ürünlerdir.
  • Eşyalı-eşyasız tüm evlerin dip bucak temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Sunduğumuz hizmeti en hızlı şekilde, mesai saatleri içerisinde tamamlama farkı ile çalışıyoruz.
  • Adresinize gelerek, ön keşif yapıp en cazip fiyat tekliflerini sunuyoruz.
  • Dilerseniz belirli periyotlarla talebiniz üzerine eşyalı evlerinizin temizliğine ekip yönlendirmesi yapıyoruz.

Adana ev temizliği konusunda etkin ve yetkin hizmet almayı hedefliyorsanız detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bilgi alarak, hizmet randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Adana ev temizliği fiyatları

Adana ev temizliği hizmeti almak isteyen kişilerin en merak ettiği konulardan biri de şüphesiz ki hizmet fiyatları oluyor. Ancak bu noktada ön keşif yapılmadan ve temizlenecek evin durumu, büyüklüğü gibi detaylar görülmeden kesin fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Fiyat teklifi almak üzere hemen bizimle iletişime geçerek, cazip fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Sektörün lider şirketlerinden biri olarak her zaman bütçe dostu fiyatlar sunduğumuzu unutmayın!

Mutfak Ve Banyo Temizliği

Adana ev temizliği personelimiz mutfak ve banyonuzun temizliğini detaylı bir şekilde yapar. Mutfak dolaplarının temizliği beyaz eşyaların dış temizliği ayrıca buzdolabının iç ve dış temizliği aspiratör ve fırın temizliği firmamızın personeli tarafından yapılır.  Personelimiz eşyalarınızın temizliği sırasında uygun olan deterjanlar ve temizlik malzemeleri kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirir.

Banyo temizliğinde duşa kabin klozet küvet ve lavabolarının temizlenmesi banyo dolaplarının iç dış temizliği personelimiz tarafından detaylı bir şekilde yapılır. Ayrıca banyo duvar ve fayanslarının silinmesi uygun olan deterjanlar da yapılarak temiz ve hijyenik hale getirilmesi sağlanır. Adana ev temizliği firmamızdan detaylı ve kaliteli ev temizliği hizmeti almak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkündür.