Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Ev Temizliği

Adana ev temizliği, evler en çok zaman geçirdiğimiz ve rahat ettiğimiz yaşam alanlarımızdır. Evlerimizin temiz ve hijyenik olması da bu noktada oldukça önemlidir. Eşyalı evlerin temizliği sanılanın aksine daha zor ve kapsamlıdır. Özellikle de çalışan kişilerin ev temizliğine yeteri kadar zaman ayıramadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada Adana ev temizliği hizmeti almak üzere en kaliteli şirketleri araştırıyor olabilirsiniz. Eğer siz de ev temizliği hizmeti almak üzere profesyonel bir şirket ve ekip ile çalışmayı hedefliyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Adana’da yer alan Aras Temizlik Şirketi olarak sizlere ev temizliği de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu hizmet hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizler için kaleme aldık.

Adana Ev Temizliği

Adana ev temizliği hizmeti

Adana ev temizliği hizmeti sunan şirketimiz alanda profesyonel bir ekip ile çalıştığı gibi tamamen birinci sınıf iş ekipmanları ve temizlik ürünlerini kullanmayı da tercih ediyoruz. Bu noktada sunduğumuz hizmetin detaylarını aktarmak gerekirse de;

  • Tamamen alanında uzman ekip ile çalışıyoruz.
  • Kullandığımız tüm temizlik ürünleri birinci kalite olup insan ve canlı sağlığını tehdit etmeyen ekolojik ürünlerdir.
  • Eşyalı-eşyasız tüm evlerin dip bucak temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Sunduğumuz hizmeti en hızlı şekilde, mesai saatleri içerisinde tamamlama farkı ile çalışıyoruz.
  • Adresinize gelerek, ön keşif yapıp en cazip fiyat tekliflerini sunuyoruz.
  • Dilerseniz belirli periyotlarla talebiniz üzerine eşyalı evlerinizin temizliğine ekip yönlendirmesi yapıyoruz.

Adana ev temizliği konusunda etkin ve yetkin hizmet almayı hedefliyorsanız detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bilgi alarak, hizmet randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Adana ev temizliği fiyatları

Adana ev temizliği hizmeti almak isteyen kişilerin en merak ettiği konulardan biri de şüphesiz ki hizmet fiyatları oluyor. Ancak bu noktada ön keşif yapılmadan ve temizlenecek evin durumu, büyüklüğü gibi detaylar görülmeden kesin fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Fiyat teklifi almak üzere hemen bizimle iletişime geçerek, cazip fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Sektörün lider şirketlerinden biri olarak her zaman bütçe dostu fiyatlar sunduğumuzu unutmayın!