Adana Aras Temizlik Şirketi 0552 782 01 49

Telefon

0552 782 01 49

Mail

info@arastemizlik.com

Adres

Bahçeşehir Mah.86037 Sok. No: 5 No: 1 Seyhan Adana

Adana Bayan Temizlikçi Bayan Gündelikçi

Adana bayan temizlikçi talep etmeniz halinde firmamız tarafından adresinize yönlendirilir. Bayan gündelik temizlikçi ihtiyacı duyduğunuzda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bayan gündelikçi haftalık günlük ya da aylık olarak adresinize gönderilir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz eğitimli güler yüzlü ve güvenilir kişilerdir. Evinizi ve eşyalarınızı personellerimize güvenle teslim edebilirsiniz. Ev temizliğinde ya da ofis temizliğinde gerekli temizlik ekipmanları firmamız tarafından sağlanır. Firmamız olarak insan sağlığına zarar vermeyen ekolojik deterjanlar kullanarak evlerinizin ya da ofislerinizin temizliğini sağlıyoruz. Temizlik firmamızdan gündelikçi bayan talep etmek için internet adresimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımız ile de bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Adana Bayan Temizlikçi Bayan Gündelikçi

Bayan Temizlikçi Hangi Temizlik İşlerini Yapar? 

Adana bayan temizlikçi evlerinize mutfak dolaplarının iç ve dış temizliğini yapar seramik ve fayansların detaylı bir şekilde yıkanıp temizlenmesi bayan temizlik personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca banyo lavabo tuvalet küvet gibi yerlerin detaylı bir şekilde temizlenmesi de yapılır. Banyo dolaplarının iç dış temizliği personelimiz tarafından sağlanır. Adana temizlik şirketi olarak bayan gündelikçi gönderimi sağlıyoruz. Bayan gündelikçi ev, ofis ve işyeri temizliği için Aras Temizlik olarak hizmet vermekteyiz.

Zeminde bulunan eşyaların altlarının süpürülüp silinmesi camların ve pervazların detaylı bir şekilde temizliğinin yapılması da bayan temizlikçinin yapmış olduğu hizmetler arasındadır. Evlerde ya da ofislerde genel toz alımının detaylı bir şekilde yapılması Adana bayan temizlikçi personelimizin yapmış olduğu hizmetlerden biridir. Firmamız ile iletişime geçerek bayan temizlikçi talebinde bulunmanız mümkündür.

Bayan Temizlik Personeli Hangi İşleri Yapmaz? 

Adana bayan temizlikçi genel temizliğin dışında temizlik kapsamına girmeyen işleri yapmaz. Ütü halı silme koltuk silme perde yıkayıp asma çamaşır yıkayıp asma gibi işler bayan temizlikçinin yapmış olduğu hizmetlere dahil değildir. Ayrıca Adana bayan temizlikçi ağır yük taşımaz ve tehlikeli camların silinmesini yapmaz.

Bayan temizlikçiler sabah saat dokuzdan akşam saat beşe kadar çalışır. Yapılan temizlik işinin erken bitmesi halinde bayan temizlikçi saat beşten önce de çıkabilir. Ev temizliği ücretleri evin büyüklüğüne göre fiyatlarda farklılık gösterebilir. Firmamız ile iletişime geçerek bizden temizlik hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sizlere kaliteli hızlı ve güvenilir hizmet vermek için telefonun ucundayız.